Сучасна багатопрофільна клініка

Для всієї родини у центрі міста з затишною атмосферою

Наші основні напрямки роботи – це гінекологія, сімейна медицина, кардіологія, ревматологія, психологія, дитячі лікарі усіх спеціалізації, ортопедія, УЗД діагностика, гастроентерологія, судина хірургія, урологія, ендокринологія, неврологія та отоларингологія.

Досвідчені фахівці

Широка спеціалізація

Сучасні методи діагностики та лікування

Лояльні ціни

Саме завдяки ультразвуковому дослідженню можна виявити проблему на ранній стадії, ще до початку прояву симптомів. УЗД показує зміни в органах, порушення функцій, а в деяких випадках дає можливість уникнути хірургічного втручання.

Практично в усіх напрямках медицини використовується УЗД: у гінекології, ендокринології, кардіології та інших.

Процедура УЗД є повністю безпечною для пацієнтів, не несе променевого навантаження, тому може виконуватися необмежену кількість разів.

УЗД серця та судин

УЗД вагітних

(І, ІІ та ІІІ триместрів)

Гінекологічне УЗД

УЗД внутрішніх органів

Наша клініка дбає про комфорт та здоров’я кожного клієнта. Тому пропонує послуги: забір аналізів вдома та денного стаціонару.

Виклик медсестри додому – це зручний спосіб здачі майже всіх доступних лабораторних досліджень, який гарантує: зручність та економію часу – вам не потрібно витрачати час на відвідування лабораторії та очікування своєї черги. Збір аналізів вдома дозволяє заощадити час і сили, тому що медичний персонал приходить прямо до дверей у зручний для вас час.

За допомогою послуги “Забір аналізів вдома” ви можете викликати медсестру в квартиру, будинок або офіс.

Денний стаціонар – це ваша можливість отримати повноцінне курсове лікування (крапельниці, внутрішньовенні, внутрішньом’язові та підшкірні ін’єкції) під наглядом досвідченого медичного персоналу.

Ми пропонуємо скористатися послугами денного стаціонару в комфортних умовах під контролем лікаря та медсестри.

Виїзд медсестри додому

Внутрішньовенні крапельниці

Внутрішньовенні та внутрішньо мʼязові інʼєкції

ЕКГ та вимірювання артеріального тиску